“گردنه حیران” حادثه خیزترین منطقه گیلان شناخته شد

فرماندار آستارا خواستار توجه جدی مسئولان راهداری به گردنه حیران آستارا شد و گفت: گردنه حیران از حادثه خیزترین مناطق گیلان است.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آستارا، یونس رنجکش در آیین تودیع و معارفه رئیس جدید اداره راهداری این شهرستان اظهار داشت: مدیریت دوگانه در راهداری مانع از خدمات‌رسانی مطلوب در مسیر آستارا تا تونل و روستای ونه بین به مردم شده است.

فرماندار شهرستان آستارا خواستار توجه و تمرکز بیشتر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان به جاده ترانزیتی گردنه حیران شد و افزود: یکی از مهم‌ترین نقاط حادثه‌خیز در آستارا و گیلان منطقه حیران است.

رنجکش با اشاره به اینکه در طول سال شاهد حوادث مختلف رانندگی و تصادفات متعدد هستیم در این گردنه هستیم افزود: بخش عمده این تصادفات ناشی از عدم نگهداری صحیح و نظارت در این حوزه است که متولیان امر باید پاسخگو باشند.

وی با بیان اینکه شهرستان آستارا امکانات و تجهیزات لازم را برای اعمال مدیریت واحد در مسیر آستارا به تونل ونه بین را دارد گفت: ضرورت دارد با اعمال حق حاکمیت و مدیریت واحد، شاهد خدمات بهتر به مردم منطقه و گردشگران باشیم.

فرماندار آستارا اظهار داشت: برای مدیریت شهرستان افزایش خدمات و کیفیت آن برای مردم بسیار اهمیت دارد و سیاست‌های کلی فرمانداری حمایت از سرمایه‌های انسانی و مدیریت در مسیر تحقق مطالبات مردم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست