برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران

مدیرکل دفتر بازاریابی و توسعه گردشگری در جمع سفرای کشورهای خارجی در تهران گفت: هشتمین نمایشگاه بین المللی و صنایع وابسته از 23 تا 26 بهمن ماه سال جاری( 12 تا 15 فوریه) در تهران برگزار می شود.
خلدی نسب با بیان اینکه نمایشگاه نقطعه تلاقی عرضه کنندگان و مصرف کنندگان کالا و خدمات حوزه گردشگری است، یادآور شد: این نمایشگاه با حضور نمایندگانی از کشورهای خارجی، با هدف تعامل  دو جانبه در زمینه گردشگری و معرفی خدمات و تجهیزات در حوزه توریسم برگزار می شود.
مدیرکل دفتر بازاریابی و توسعه گردشگری ادامه داد: این نمایشگاه به منظور ایجاد یک چتر واحد برای حضور تمامی دست اندرکاران بخش گردشگری برپا می شود.
وی به بخشی از اقدامات معاونت گردشگری در سال جاری اشاره کرد و افزود: ایجاد تسهیلات در بخش روادید،راه اندازی نمایندگی اطلاع رسانی در 44 کشور بازار هدف گردشگری و انتخاب 44 نمایشگاه بین المللی برای حضور فعال ایران، از جمله اقداماتی است که طی یک سال گذشته به انجام رسیده است.
خلدی نسب همچنین  از ارائه تخفیف 40 درصدی به شرکت کنندگان در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته خبرداد و گفت : این نمایشگاه زمینه اجرایی کردن تفاهم نامه های بین ایران و سایر کشورها را فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست