احیای تالاب انزلی سبب توسعه گردشگری گیلان می‌شود

استاندار گیلان با اعلام اینکه احیای تالاب انزلی سبب توسعه گردشگری و مشاغل مرتبط با آن در استان می‌شود گفت: در تلاش هستیم تا اعتبارات بیشتری را برای احیای تالاب انزلی اختصاص دهیم.

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از انزلی، مصطفی سالاری ظهر امروز در حاشیه بازدید از تالاب انزلی در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: وضعیت تالاب انزلی در حال حاضر روند رو به بهبودی را طی می‌کند. استاندار گیلان با بیان اینکه برخی اقدامات در راستای احیای تالاب انزلی می‌بایست در حوزه بالادستی این تالاب انجام شود عنوان داشت: انجام این اقدامات سبب کاهش رسوب گذاری در تالاب می‌شود.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با بیان اینکه چندین دستگاه اجرایی وظیفه انجام امور مربوط به احیای تالاب انزلی را برعهده دارند گفت: استفاده از رسوبگیرها نمونه‌ای از این اقدامات است. سالاری تالاب انزلی را یک سرمایه بین‌المللی دانست و خاطرنشان کرد: احیای تالاب انزلی سبب پیوند خوردن معیشت و زندگی مردم شهرستان‌های بندرانزلی، صومعه‌سرا و سایر شهرستان‌های مرتبط با این تالاب می‌شود.

استاندار گیلان با اعلام اینکه احیای تالاب انزلی سبب توسعه گردشگری و مشاغل مرتبط با آن در استان می‌شود تصریح کرد: در حال حاضر در تلاش هستیم تا اعتبارات بیشتری را برای احیای تالاب انزلی اختصاص دهیم.

فرماندار بندر انزلی نیز در حاشیه این بازدید احیای تالاب انزلی را مهم‌ترین دغدغه اجتماعی مردم این شهرستان دانست و عنوان داشت: افکار عمومی رضایت کامل از عملکردهای انجام شده در راستای احیای تالاب انزلی ندارد. میرشمس مومن‌زاده با تاکید بر اینکه مردم باید از اقدامات انجام شده در راستای احیای تالاب انزلی اطلاع کامل داشته باشند خاطرنشان کرد: اقدامات انجام شده باید برای مردم ملموس‌تر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست