معاون دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان گفت: ۲ اتوبوس و ۵ دستگاه آمبولانس از استان گیلان برای کمک و امدادرسانی به زلزله زدگان به استان کرمانشاه اعزام شدند.

محمدتقی آشوبی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت اظهار داشت: پس از وقوع زلزله شب گذشته در کرمانشاه، جلسه‌ای فوری به‌منظور تصمیم‌گیری جهت امدادرسانی به زلزله زدگان کرمانشاه برگزار شده و هماهنگی‌های لازم انجام گرفت.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان گفت: پیرو این هماهنگی‌ها، ظهر امروز تیمی از همکاران پرستار و کمک بهیار، تکنسین فوریت‌های پزشکی، جراح عمومی، متخصص بیهوشی و ارتوپدی با 2 دستگاه اتوبوس به کرمانشاه اعزام شدند.

آشوبی با اشاره به اعزام یک دستگاه آمبولانس از گیلان تصریح کرد: 4 دستگاه آمبولانس که برای ارائه خدمات به زائران مراسم اربعین حسینی از استان گیلان به مرز عراق اعزام شده بودند نیز از آنجا برای امدادرسانی به کرمانشاه اعزام شدند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان به ارتباط مداوم مسئولان علوم پزشکی گیلان با همکاران در کرمانشاه اشاره کرد و اظهار داشت: تیم‌های دیگر فوریت‌های پزشکی نیز آماده هستند تا در صورت نیاز در اولین فرصت به استان کرمانشاه اعزام شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست