ایجاد بسترهای توسعه گردشگری ورزشی در جهت تعالی فرهنگی گیلان امری ضروری می باشد

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان ، ایجاد بسترهای توسعه محور در توسعه گردشگری گیلان را امری ضروری خواند و بر مشارکت جمعی برای تحقق این امر تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان، رضا علیزاده در نشست با استاندار و مربیان و بازیکنان دو تیم ملوان و سپیدرود با اشاره به جایگاه ورزش در سلامت روانی جوانان و تعالی اجتماعی اظهار داشت: خوشبختانه مقوله ورزش در گیلان روند رو به رشد را دنبال نموده تا آنجاییکه ورزشکاران نام آوری را به جامعه ورزشی گیلان و جهان تقدیم کرده است.

وی به نقش ورزشکاران در توسعه فرهنگی اشاره نمود و گفت: ورزش دوستان با الگو پذیری از اسطوره های ورزشی اقدام به خودسازی می نمایند، لذا می توان ادعا کرد که ورزش کاران می توانند سفیران خوبی برای اشاعه ارزشهای فرهنگی و نیز معرفی پتانسیلهای مختلف استان باشند.

علیزاده خاطرنشان کرد:با تکیه بر محبوبیت دو تیم ملوان و سپید ردو و تقویت آنها می توان گردشگری ورزشی را اشاعه بخشید.

این مسئول وجود جاذبه های طبیعی چون کوهستان، دریا و جنگل را فرصت مناسبی برای گسترش گردشگری ورزشی خواند و گفت: ایجاد بسترهای لازم برای حمایت از سرمایه گذار در حوزه گردشگری ورزشی مورد توجه خدمتگزاران دولت تدبیر و امید است.

مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان در پایان ورزشکاران گیلان را به عنوان نمایندگان حوزه فرهنگ این استان برشمرد و برایشان موفقیتهای روزافزون را از خداوند طلب نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست