قاچاقچیان چوب و البسه در شهرستان مرزی آستارا دستگیر شدند

فرمانده انتظامی آستارا با اشاره به کشف ۸۰۰ اصله چوب و دو هزار البسه قاچاق در این شهرستان گفت: ۵ قاچاقچی در این رابطه به مقام‌های قضایی معرفی شدند.

سرهنگ رسول عزیزی عصر امروز در جمع خبرنگاران به کشف و ضبط 800 اصله چوب قاچاق در این شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: عملیات کشف و ضبط این مقدار چوب‌آلات قاچاق با تلاش ماموران  مبارزه با قاچاق کالای شهرستان صورت گرفت. 

وی افزود: ماموران ایستگاه بازرسی سه راه قلعه واقع در محور اردبیل ـ آستارا حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون مشکوک شده و در بازرسی از آن 800 اصله انواع درختان جنگی قاچاق را کشف و تحویل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آستارا دادند.

وی ارزش اصله  چوب آلات جنگلی را 200 میلیون ریال عنوان کرد و گفت: در این راستا همچنین  ماموران انتظامی ایستگاه بازرسی قلعه در بازرسی از دو خودروی سواری در مجموع دو هزار ثوب البسه قاچاق را کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آستارا، ارزش البسه قاچاق کشف شده را 300 میلیون ریال عنوان کرد و ابراز داشت: قاچاقچیان 29، 35، 41 و 48 ساله این محموله‌ها با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شدند.

عزیزی با بیان اینکه ماموران انتظامی این شهرستان با تمام توان خود در راستای مبارزه با سودجویان و قاچاقچیان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند افزود: نیروی انتظامی با بهره گیری از همه ظرفیت‌های موجود، مبارزه قاطعانه با قاچاقچیان کالا را سرلوحه امور خود قرار داده است.

فرمانده انتظامی آستارا از مردم خواست هرگونه اخبار و اطلاعات خود پیرامون خرید و فروش کالای قاچاق زیان‌آور نظیر چوب، سیگار و مواد مخدر را با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت با متخلفان، قاچاقچیان و سودجویان برخورد قانونی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست